Warsztaty Związku Drużyn Miasta i Gminy Darłowo

W dniu 14 grudnia w Szkole Podstawowej w Kopnicy odbyły się dwugodzinne warsztaty dla drużyn Związku Drużyn ZHP Miasta i Gminy Darłowo, które zostały zorganizowane przez Komendę Hufca ZHP w Sławnie.
Podczas zajęć uczestnicy zdobyli kompleksową wiedzę teoretyczną na temat harcerskiego systemu wychowania, struktury ZHP, systemu stopni instruktorskich oraz symboliki harcerskiej. Ponadto zuchy i harcerze świetnie się bawili poznając nowe zabawy integracyjne i pląsy harcerskie.


Szkolenie prowadzili hm. Barbara Sobczak – komendant Hufca ZHP Sławno, hm. Ryszard Sobczak – z-ca komendanta ds. Kształceniowych oraz phm. Anida Rydlichowska – komendant Związku Drużyn ZHP Miasta i Gminy Darłowo.
Dziękujemy wszystkim za stworzenie miłej atmosfery i udział w zajęciach.

phm. Anida Rydlichowska

GALERIA