Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Pierwszego września, we wtorek, miała miejsce uroczysta inauguracja roku szkolnego 2015/2016. Wszyscy odświętnie ubrani zgromadzili się w sali gimnastycznej. Po odśpiewaniu hymnu państwowego Pan Dyrektor Łukasz Rzeczkowski przywitał zgromadzonych gości życząc wszystkim uczniom i nauczycielom wytrwałości i wielu sukcesów w nadchodzącym nowym roku szkolnym.

Podczas uroczystości odbyło się pasowanie uczniów klasy pierwszej szkoły podstawowej i gimnazjum, szczególnie dla tych pierwszych było to doniosłe i ważne wydarzenie.

Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do swoich klas, gdzie omówione zostały najistotniejsze sprawy związane z nauką w nadchodzącym nowym roku.