Sukces „prawników” z Kopnicy!

Uczniowie z Kopnicy odnieśli kolejny sukces. 22 marca 2018 r. wzięli oni udział w III Edycji Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie

realizowanej przez Centrum Edukacji Prawnej Krajowej Rady Radców Prawnych w ramach programu „Szkoła bliższa prawu”. 

W kategorii szkół podstawowych wśród szesnastu osób zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego znalazło się troje uczniów klasy VII: Julia Janicka, Aleksander Dogoda i Jakub Pacuła, natomiast wśród dziewiętnastu osób w kategorii oddziałów gimnazjalnych w finale wojewódzkim znalazły się dwie uczennice klasy drugiej: Weronika Brzezina i Rozalia Walasek.

Trzymamy kciuki za naszych podopiecznych, którzy 25 kwietnia wezmą udział w etapie wojewódzkim w Szczecinie. Mamy nadzieję, że podobnie jak w zeszłym roku uda się go wygrać i wyjechać na etap centralny do Warszawy.