Potrójny finalista z Kopnicy!

Długo czekaliśmy na wyniki konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

To najbardziej wymagające zmagania, w których panuje największa rywalizacja. Niezmiernie miło nam poinformować, że uczeń trzeciej klasy oddziału gimnazjalnego Szkoły Podstawowej w Kopnicy został potrójnym finalistą. Jakub Surdel znalazł się w wojewódzkiej elicie Konkursu Języka Angielskiego, Konkursu Geograficznego oraz Konkursu z Wiedzy o Społeczeństwie.

Takiej ilości sukcesów w jednym roku u jednego ucznia jeszcze nie było, dlatego składamy Jakubowi oraz nauczycielom sprawującym opiekę merytoryczną nad przygotowaniami, czyli p. Agnieszce Szafraniec, p. Alicji Kozielec i p. Annie Kowalik serdeczne gratulacje.

SP w Kopnicy