Finał konkursu “Impresje Morskie”

W dniu 6 kwietnia odbył się finał konkursu “Impresje Morskie”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Ratowników Morskich w Dąbkach. Uczniowie ze szkół z miasta i gminy Darłowo zmierzyli się w wielu konkurencjach artystycznych.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w Festiwalu piosenki marynistycznej – dla uczniów kl. I – III szkoły podstawowej I miejsce zdobyli Antonina Stosik i Jakub Kosur – w kategorii zespołów, III miejsce zajęła Antonina Siurdyban – w kategorii soliści.

Natomiast w konkursie poetyckim na własny wiersz
I miejsce otrzymała Antonina Stosik – w kategorii wiekowej 6 – 9 lat, III miejsce zajęła Maria Zgagacz – w kategorii wiekowej 10 – 12 lat.

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy im dalszych sukcesów!

Anida Rydlichowska

GALERIA