Biwak – Jarosławiec

W dniach 06.06.2018 r. – 08.06.2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej z Kopnicy uczestniczyli w biwaku szkolnym w Jarosławcu. Młodzież spędziła trzy dni podczas, których odbyły się nocne podchody, na których rozwiązywali wiele zadań. Ponadto były zorganizowane różnorodne konkurencje na plaży oraz na terenie ośrodka „Barka”. Spośród uczestników zabawy została wybrana MISS Biwaku , którą została Honorata Kasprzyk (II G). Uczniowie również wykazali się inwencją twórczą tworząc piosenkę związaną z pobytem na biwaku. W tej konkurencji wygrały dziewczęta z klasy V SP. Na uwagę zasłużyła konkurencja polegająca na zbudowaniu najwyższej wieży.

Pomysłów było mnóstwo. Dzięki bardzo dobrej sprawności fizycznej najlepsza była grupa połączona z uczniów klasy II G oraz IV SP. W czasie pobytu na biwaku atmosfera była świetna. Zmęczeni, lecz jednocześnie naładowani pozytywną energią, wróciliśmy do domów.